Skip to content

Прокат позашляховика Одеса

Toyota Rav4
от $37
Автомат
Бензин
6.8
Nissan X-trail
от $37
Автомат
Бензин
8.2
Toyota Prado 4.0
от $92
Автомат
Бензин
11.7
Renault Duster
от $32
Автомат
Бензин
8.5
Nissan Juke
от $33
Автомат
Бензин
6
BMW X1 X-drive
от $54
Автомат
Бензин
7.3
Mazda CX-5
от $46
Автомат
Бензин
7.1
Mitsubishi Outlander
от $51
Автомат
Бензин
7.8

Наявність автомобіля забезпечує вільне переміщення, своєчасне виконання запланованих справ, можливість не залежати від графіка громадського транспорту. Але оскільки не всі мають власний автомобіль, сервіс прокату транспортних засобів будь-якого класу та моделі користується попитом. Особливо це стосується такого виду авто як позашляховик на прокат Одеса. Навіть у не сезон у приморському місті повно туристів. А про літній час й говорити нічого – «перлина біля моря» просто заповнена відпочивальниками. Прибувають не лише вітчизняні туристи, а й іноземні гості – з метою відпочити, набратися нових вражень, насолодитися самобутністю міста або у справах.

Тому машин на міських вулицях завжди багато. А автобуси, маршрутки та трамваї не в змозі надати пасажирам комфорт. І доречним стає взяти в оренду джип без водія в Одесі. Так можна не штовхатися у задушливому транспорті, намагаючись дістатися з однієї частини міста до іншої. А якщо доведеться взагалі виїхати за межу міста, може виникнути серйозна проблема, яка вирішується за допомогою орендованого повнопривідного автомобіля.

Чому популярна оренда джипу в Одесі?

Легко зіпсувати відпочинок собі чи сім’ї, не досягти бажаного від ділової зустрічі без машини. А якщо захочеться відправитися у подорож Україною, або просто влаштувати пікнік на природі, романтичне побачення, організувати урочистий захід, знадобиться прокат позашляховиків ціна недорого Одеса. З орендованою машиною з’являється мобільність, необхідна для швидкого вирішення повсякденних завдань. А джип не просто дозволяє їх вирішити, але й має низку переваг.

  • Стильно виглядає, привертає увагу статусним зовнішнім виглядом, відноситься до автомобільного представницького класу.
  • Орендувати джип в Одесі варто заради того, щоб впевнено почуватися на будь-якому типі дорожнього полотна. В Україні якість доріг залишає бажати кращого, а з машиною підвищеної прохідності можна не побоюватися за свою безпеку, навіть якщо рухаєшся бездоріжжям, зледенілим або засніженим асфальтом. Наявність незалежної підвіски, високий кліренс, потужний мотор дозволяють почуватися впевнено та комфортно навіть на вибоїстій, розбитій дорозі.
  • Джип в оренду в Одесі має велику вантажопідйомність, просторий салон та багажник, в який легко помістяться громіздкі речі або спорядження для відпочинку. У машині можна зручно розміститися великою родиною чи дружньою компанією.

Оренда позашляховиків в Одесі

Прокат автомобілів може знадобитися з різних приводів. До міста приїжджають бізнесмени, яким за статусом належить престижна машина. Для трансферу гостей беруть орендований позашляховик. З його допомогою можна влаштувати незабутнє побачення чи фотосесію, святковий кортеж. Оренда позашляховика без водія Одеса хороша тим, що можна вирушити сім’єю за місто або багатоденну подорож. Машина буде рухатися легко та м’яко, характеризуючись гарною керованістю та стійкістю. Якщо ви шукаєте, хто пропонує прокат позашляховиків дешево в Одесі, зверніться до досвідченої, серйозної компанії iCar.

Великий автопарк дозволяє зробити обґрунтований вибір, взяти саме ту модель авто, яка буде кращою для конкретного випадку. Всі машини проходять регулярне сервісне обслуговування, а безпосередньо перед тим, як потрапити до замовника, проходять через автомийку. У результаті клієнт, який вирішив взяти позашляховик в оренду без водія Одеса, отримує чистий, повністю технічно справний автомобіль з повним баком. Орендувати позашляховик можна на будь-який термін, замовити додаткові опції, передбачені договором.