Skip to content

Прокат авто преміум класу Одеса

Audi A6 Quattro
от $109
Автомат
Бензин
8.2
Discovery Sport
от $86
Автомат
Бензин
8
BMW 230i
от $92
Автомат
Бензин
6.5
BMW 740
от $125
Автомат
Бензин
5.9
Audi Q5
от $53
Автомат
Бензин
7.1
Audi A4
от $72
Автомат
Бензин
6

Сучасне суспільство все більше тяжіє до дорогих речей та підвищеного комфорту. Але поки одні тільки прагнуть цього, для інших розкіш, у тому числі при пересуванні стає нормою. Для багатьох людей цілком природною дією є оренда авто преміум класу Одеса. Елітна машина й виглядає відповідно – презентабельно та ефектно. Вона має чудові естетичні характеристики, відрізняється досконалою керованістю та стійкістю, м’яким, легким ходом, надійністю та масою зручних функцій. У приморське місто приїжджають не лише з метою гарного відпочинку. Найчастіше візити до південної частини України мають і діловий характер.

І тут навряд чи обійтися без такої послуги, як оренда машин Одеса преміум класу. Вистачає у місті й іноземних туристів, які приїжджають самостійно або на запрошення. Організатори концертів, що нерідко трапляється, особливо у літній період чи на свята беруть у прокат преміум авто без водія в Одесі. Ця послуга має на увазі достатній вік замовника, який може сам керувати машиною. Престижні моделі використовують успішні бізнесмени, політики, відомі особистості та просто ті, хто може собі дозволити якісні та висококласні машини, хай навіть на прокат.

Актуальність преміум авто в оренду Одеса

Бронювання бюджетних машин вважається сьогодні популярною послугою, скористатися якою хочуть з різних причин. Не менший попит спостерігається на прокат авто Одеса без водія преміум класу, коли можна самостійно регулювати час та спосіб пересування. Престижні транспортні засоби, серед яких є моделі з різним типом кузова, у тому числі позашляховики, орендують, виходячи з необхідності.

  • Зустріти в аеропорту дорогого гостя, доставити його до готелю чи офісу.
  • Компанії організовують поїздку ділового партнера чи потенційного інвестора, якого потрібно не лише смачно нагодувати у ресторані, а й обслужити за вищим розрядом, взявши преміум авто на прокат без водія Одеса. У людини складається позитивне враження, та зустріч відбувається успішно.
  • Знаходячись у відрядженні, ділові люди приїжджають у чуже місто і хочуть вільно пересуватися автомобілем з бездоганними технічними характеристиками, що передбачає комфорт та безпеку.
  • Преміум авто на прокат Одеса беруть організатори концертів, коли потрібно задовольнити побажання чи умови райдера зірки.
  • Сервісом користуються й тоді, коли хочуть провести тест-драйв моделі, яка планується до покупки. Зазвичай тоді орендується машина з погодинною оплатою.
  • Весільні кортежі або інші святкові, гучні події не можуть обійтися без преміум авто в оренду Одеса недорого.
  • Якщо особистий автомобіль знаходиться на техобслуговуванні, а необхідність поїздки залишається, беруть переважно модель, яка звична за своїми особливостями.

Прокат авто преміум класу Одеса ціна та переваги

Машини можна орендувати на добу чи більше, або на кілька годин з водієм або без. Замовити та вибрати дистанційно моделі, які представлені у великому асортименті, пропонує надійна компанія «Ікар-Груп». Сотні людей користуються нашими послугами, бронюючи варіанти без водія або з професіоналом за кермом, щоб отримати від поїздки максимальне задоволення, мати змогу розслабитись та добре відпочити.

  • Кожна машина проходить підготовку перед тим, як потрапити до замовника – перевіряється на справність, чиститься салон, вимивається кузов.
  • Одеса преміум авто на прокат без водія доступна за наявності певних документів, вікової категорії та стажу водіння.

• Лояльна вартість, великий вибір марок автомобілів, своєчасна доставка, зручні способи оплати та швидке оформлення договору.