Skip to content

Оренда мінівена Одеса

Volkswagen Caravelle
от $81
Автомат
Бензин
7.7
Mercedes-Benz Vito
от $71
Автомат
Бензин
5.9

Якщо вам потрібно орендувати Мінівен без водія, Одеса дає унікальну можливість: отримати надійний транспортний засіб в компанії iCar. У нас – приємна вартість та відмінний сервіс. Допоможемо заощадити кошти та час і при цьому забезпечимо комфортне пересування в компанії колег, друзів чи родини. Машини даної категорії поєднують в собі стильний кузов та потужність позашляховика. При цьому їх місткість не поступається місткості маршрутки.

Взяти в оренду Мінівен Одеса вирішує за його компактність, маневреність та надійність. Він досить акуратно виглядає, дає позитивну візуальну характеристику користувачеві. Ми не запитуємо, для чого вам автомобіль: будь-яка мета клієнта є конфіденційною.

Для яких цілей прокат Мінівена дешево Одеса обирає найчастіше?

Звісно, що сонячне місто – це рай для туристів. А якщо відпочити приїжджає ціла родина, без комфортабельного та місткого авто обійтися складно. До нас часто звертаються люди, які планують:

 • Екскурсії;
 • Відпочинок на узбережжі;
 • Шопінг;
 • Урочистий захід або ювілей з великою кількістю запрошений;
 • Трансфер гостей;
 • Вирішення бізнес-завдань.

Оренда Мінівена без водія, Одеса яку отримує у нас, дуже доречна для компаній, що постійно влаштовують відрядження співробітників в інші регіони. Часто представники бізнесу влаштовують різнопланові тренінги, конференції, семінари, відвідують багаточисельні виробничі підприємства. І набагато економніше замовити вен, щоб доправляти співробітників до точки призначення.

Оренда Мінівену: ціна, Одеса та переваги

Маючи в розпорядженні автомобіль, людина автоматично уникає прив’язки до громадського транспорту. Буси задовольняють різноманітні потреби, оскільки вміщують до 9 пасажирів. При цьому, вони здатні перевозити вантажі, які нереально вмістити в звичне таксі. Зверніть увагу на такі особливості нашої пропозиції:

 • Економічний розхід палива;
 • Потужна колісна система;
 • Компактні габарити при оптимальній місткості;
 • Можливість додаткового оснащення (навігатор, відеореєстратор, камера в салон, дитяче автокрісло тощо);
 • Доступна вартість (від 72 до 82 доларів на добу за умови користування впродовж 30 днів).

Оренда Мінівен, ціна Одеса якого варіюється залежно від терміну дії договору, стовідсотково виправдовується: ТЗ потребують небагато палива та не передбачають додаткового платного обслуговування. Всі машини автопарку проходять регулярну діагностику.

Оренда Мінівена без водія: Одеса цінує оперативність

Для того, щоб скористатися нашими послугами, не потрібно готувати об’ємний пакет документів. Достатньо мати при собі:

 • Паспорт;
 • Посвідчення водія, що відповідає законодавству;
 • Ідентифікаційний код.

На перевірку паперів та укладання угоди багато часу не витрачається: все влаштовується впродовж години (якщо немає потреби оговорювати та прописувати особливі пункти). Оплата вноситься будь-яким зручним способом. Взяти в оренду Мінівен недорого Одеса має змогу з невеликим депозитом – він ледь перевищує 1100 у.о.

Який мікроавтобус взяти в оренду в Одесі ми пропонуємо?

До вашої уваги – моделі, що користуються неабияким попитом: Volkswagen Caravelle та Mercedes-Benz Vito. Коли необхідна оренда Мінівена, Одеса недорого отримує застраховані зразки у відмінному стані. Гарантуємо цілодобовий клієнтський супровід. Не диктуємо обмежень: виїздити не можна лише на тимчасово окуповані території. 

Працюємо з особами, що досягли віку від 21 року. Водійський стаж має складати не менше 2 років (для орендування машини преміум-класу досвід має складати від 25 років).

Звертайтесь – обов’язково надамо приємний у керуванні та комфортний транспорт!