Skip to content

Прокат авто середнього класу  Одеса

Volkswagen Jetta
от $27
Автомат
Бензин
5.4
Hyundai Elantra
от $29
Автомат
Бензин
6.9
Ford Focus
от $26
Автомат
Бензин
6
Toyota Corolla
от $34
Автомат
Бензин
6.2
Volkswagen Golf
от $32
Автомат
Бензин
5
Mazda 3
от $31
Автомат
Бензин
6.2

Оренда автомобіля середнього класу в Одесі – послуга, без якої багатьом обійтися неможливо. Життєві ситуації бувають різними: хтось чекає, поки улюблений транспортний засіб відремонтують, а комусь здається зовсім недоцільним витрачати пального на великі суми задля того, щоб ознайомитися з красою сонячного міста. І гості, і одесити радо орендують «залізних коней», адже це набагато зручніше, ніж громадський транспорт і дешевше, ніж таксі.

Коли потрібна оренда авто, середній клас в Одесі без водія вважається оптимальним варіантом. Це є доступним для всіх соціальних груп населення України та допомагає вирішити низку задач. Всі зразки цієї групи досить прості в керуванні та потребують небагато палива. Їх використовують і для відпочинку, і для ділових зустрічей.

Оренда машин середнього класу без водія: Одеса обирає комфорт та незалежність

Графік маршруток і автобусів не завжди відповідає потребам: іноді доводиться чекати на зупинці дуже довго. Та й скупчення пасажирів в межах невеликого простору не може радувати. Особливо цей дискомфорт відчувають сім’ї з маленькими дітками.

Авто стандарт клас в оренду без водія Одеса може замовити з однією з нижче перерахованих цілей:

 • заміські поїздки;
 • масовий шопінг;
 • бізнесові зустрічі під час відряджень;
 • вирішення проблем побутового та робочого плану;
 • відвідини архітектурних пам’яток, пляжів;
 • урочисті заходи, весілля, виставки.

Нерідко доводиться зустрічати близьких з багажем, або проводжати колег на вокзалі. Таксисти завжди рахують простій – орендований засіб пересування в цьому разі стане знахідкою.

Прокат машини середнього класу в Одесі: чому це вигідно?

Наш автопарк укомплектований новими, сучасними зразками. Всі вони відрізняються:

 • статусним зовнішнім виглядом;
 • зручним керуванням;
 • маневреністю;
 • вишуканими лініями кузова.

Якщо порівнювати з прокатними цінами на малолітражки, стандарт-клас дещо дорожчий, але його переваги очевидні: ефектний дизайн та якість зборки витримують конкуренцію з висококласними екземплярами.

Взяти в оренду авто середнього класу недорого в Одесі – вірний крок і тому, що кожен варіант проходить технічні огляди, діагностується досвідченими експертами. Тому хвилюватися за власну безпеку, життя й здоров’я присутніх в салоні абсолютно не варто.

Хто може взяти в оренду авто стандарт класу в Одесі?

Наші клієнти – особи, які досягли 21-річного віку та мають 2-річний водійський стаж. Для отримання послуг потрібно мати при собі такі документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • діюче водійське посвідчення.

Важлива умова – внесення депозиту. До слова, у нас він доволі привабливий, як порівнювати з конкуруючими фірмами. Звісно, доведеться оплатити користування – вартість складає від 26 до 34 доларів на добу. Сума варіюється в залежності від тривалості дії угоди. Якщо необхідна оренда машини середнього класу на тривалий термін, Одеса її отримує дешевше, ніж подобову.

Оренда авто стандарт класу в Одесі: що не входить в стандартний пакет?

За окрему плату надаються: відеореєстратор, дитяче автокрісло, навігатор, інтернет-роутер. Також можемо запропонувати спеціальну камеру для фіксації найкращих моментів подорожі. Якщо ви заповнили онлайн-заявку, але поїздка з якихось причин відкладається, панікувати не варто: анулюємо безкоштовно.

Прокат машини клас середній, Одеса який отримує у нас, буде значно приємнішим з системою клімат-контролю, аудіо-системою та іншими додатковими комплектуючими. Підтримка клієнтів – цілодобова. Щоб дізнатися детальніше – звертайтесь до наших менеджерів!