Skip to content

Прокат авто бізнес класу Одеса

Toyota Camry (VX70)
от $49
Автомат
Бензин
8.3
Volkswagen Passat
от $41
Автомат
Бензин
5.9
Hyundai Sonata
от $42
Автомат
Бензин
6.9
BMW 528
от $100
Автомат
Бензин
6.9
Honda Accord
от $45
Автомат
Бензин
7.4
Audi A6
от $89
Автомат
Бензин
6.5
Mazda 6
от $41
Автомат
Бензин
6.2

Взяти в оренду машину бізнес-класу Одеса може вирішувати з різних причин. Комусь важливо підкреслити статус перед діловою зустріччю, хтось має забрати дружину з пологового, а хтось намагається підвезти колег та друзів на урочистий захід. Компанія iCar-group має багаторічний досвід надання послуг орендування автомобілів в Україні. В своїй діяльності керуємося інтересами замовників, тому пропонуємо тільки найкращі варіанти.

Хто має змогу взяти в оренду бізнес-автомобіль: Одеса отримує пропозицію без обмежень

Співпрацюємо з особами, які досягли 21-річного віку. Крім того, звертаємо увагу на водійський стаж – нашим клієнтом може стати людина, яка проїздила за кермом не менше 2 років. Гендерних чи будь-яких інших вимог немає.

Якщо оренда автомобіля бізнес-класу, Одеса передбачає можливість поїздки за кордон – можна їхати в будь-який час. Громадяни, що уклали договір про пересування нашою країною, зобов’язуються не в’їжджати на територію АР Крим та окремих регіонів Донецької й Луганської областей.

Аби забронювати автозасіб, варто при собі мати такі документи:

  • Паспорт;
  • Посвідку на проживання;
  • Водійське посвідчення;
  • Ідентифікаційний код.

Взяти в оренду автомобіль бізнес класу Одеса має змогу дуже швидко: перевірка документації й підписання займають від 15 до 60 хвилин. Зауважимо, що громадянам інших країн слід надати не лише папір, що підтверджує особу, але й права, які відповідають українському законодавству.

Оренда бізнес-авто: ціна, Одеса та варіанти, що ми пропонуємо

Щоб орендувати авто бізнес-класу, Одеса може обирати серед таких зразків: Volkswagen Passat, Mazda 6, Honda Accord, Hyundai Sonata, BMW 528, Audi A6. Ми гарантуємо:

  • Робочий стан усіх вузлів ТЗ;
  • Комфортний салон;
  • Додаткові опції – за невелику оплату ви отримаєте дитяче автокрісло, навігатор, камеру для фіксації моментів, які хочеться запам’ятати;
  • Шофера (в разі необхідності);
  • Перерахування вартості в гривні згідно чинного курсу.

Прокат бізнес-авто без водія Одеса отримує дешевше. Але іноді варто заплатити – професіонал допоможе уникнути довгого стояння в корках. Та й місто він знає набагато краще, ніж бізнесмени та туристи.

Чому взяти в оренду авто-бізнес без водія Одеса вирішує у нас?

У нас – дуже зручне бронювання – і це клієнти відзначають перш за все. Не потрібно відвідувати головний офіс, щоб лишити заявку. Тому замовники економлять час, який є головним ресурсом сучасності. Обраний зразок з якоїсь причини недоступний? Наші менеджери завжди порадять гідну альтернативу.

Співпраця з ними в усіх випадках вдала, якщо бронювати заздалегідь. Як запланували поїздку, то не зволікайте – бронюйте за кілька днів, тоді гарантовано проблем не буде.

Як орендувати авто бізнес класу, Одеса та відмова від броні

Оренда бізнес автомобіля, Одеса – це добровільне рішення. Якщо ваші плани змінилися, ви маєте змогу відмовитися від послуг або залишити запит, щоб скористатися ними пізніше. Якщо ви встигли анулювати бронь за 48 годин до терміну, що був заявлений, ми не штрафуємо.

Ціна на прокат бізнес-авто, Одеса, не може змінитися після підписання угоди. Ніяких прихованих націнок і платежів. Прозорість – головний принцип нашої роботи. Цілодобова підтримка фахівцями та відсутність будь-яких зобов’язань, крім прописаних в угоді – це те, чим ми пишаємося.

Транспорт приганяємо туди, де вам зручніше його забрати. Повернути його в автопарк також легко – ми йдемо назустріч і узгоджуємо оптимальну локацію. Звертайтесь, будемо раді допомогти за всіх без виключення життєвих обставин. Досвід підказує: питань, які неможливо вирішити, існує не так і багато.