Skip to content

Оренда Volkswagen Львів

Volkswagen Jetta
от $27
Автомат
Бензин
5.4
Volkswagen Passat
от $41
Автомат
Бензин
5.9
Volkswagen Caravelle
от $81
Автомат
Бензин
7.7
Volkswagen Golf
от $32
Автомат
Бензин
5
Volkswagen Polo
от $25
Автомат
Бензин
5

Прокат авто Volkswagen Львів – це популярна послуга, якою користується не лише величезна кількість українських та іноземних туристів, а й місцеві мешканці. Пов’язано це з тим, що далеко не всі люди мають власний автомобіль або можливість скористатися ним у конкретну хвилину. Місто Лева – це один з найбільш популярних туристичних напрямків України. Саме тому оренда авто Фольксваген у Львові цікавить дуже багатьох людей. На машині набагато зручніше пересуватися, ніж на громадському транспорті. До того ж витрачається менше часу та сил.

Чому оренда авто Volkswagen у Львові так популярна?

Машина – це найбільш зручний спосіб пересування по місту. Тому Volkswagen на прокат Львів є гарним способом для комфортної подорожі. Головними перевагами представленої послуги можна назвати:

  • Вигідна заміна своїй машині. Прокат Фолькваген у Львові може стати справжнім порятунком для людей, які мають власне авто, але не можуть на ньому їздити з різних причин, наприклад, через поламку машини або її арешт.
  • Можна легко поїхати на природу або в інше місто. Це особливо зручно для іноземців, для яких Львів є лише першим українським містом, яке вони хочуть відвідати.
  • Швидке та зручне пересування. Прокат Фольксваген без водія у Львові дозволяє без складнощів пересуватися містом. Не доведеться шукати громадський транспорт, довго його чекати та штовхатися в автобусі чи трамваї.
  • Можна зекономити на таксі. Пересування на таксі обходиться значно дорожче, аніж, наприклад, оренда автомобілів Фольксваген на місяць Львів. Крім цього, турист може зекономити на житлі, поселившись десь подалі від центру чи навіть за містом.
  • Можливість переглянути максимальну кількість визначних пам’яток. Більшість туристів хоче відвідати максимальну кількість визначних пам’яток та просто цікавих місць. А зробити це можна на авто.
  • Високий рівень комфорту. Авто Фольксваген прокат Львів – це найбільш комфортний спосіб пересування. Клієнт може обрати ту модель, яка буде його повністю влаштовувати та відповідатиме усім основним вимогам.

Volkswagen на прокат Львів: ціна послуги

Більшість людей хочуть взяти на прокат авто Volkswagen Львів недорого. Але слід враховувати, що вартість оренди залежить від багатьох чинників. В першу чергу важливу роль у ціноутворенні відіграє обрана машина. Чим більш сучасна модель, чим більше в ній додаткових зручностей (клімат-контроль, навігатор та інше), тим дорожче буде коштувати послуга.

Також вартість оренди авто Volkswagen подобово у Львові залежить від строку, на який клієнт бере на прокат транспортний засіб. Чим довший термін прокату, тим дешевше обійдеться послуга з перерахунку на вартість за годину. Тобто брати машину на кілька днів або навіть місяць – це набагато вигідніше, аніж брати авто усього на декілька годин.

Потрібно розуміти, що оренда автомобіля Volkswagen Львів включає у себе ще й додаткову сплату страховки. Страхування машини, яка видається на прокат, є обов’язковим. При чому це в інтересах як фірми, так і самих клієнтів, адже ситуації на дорогах бувають різні.

Кращий прокат авто Фольксваген Львів

Якщо вас цікавить оренда автомобілів Фольксваген Львів, то звертайтеся у фірму «Айкар». Ми пропонуємо широкий вибір прокатних машин, тому можна підібрати будь-яку модель, яка буде повною мірою відповідати усім вимогам. У нас вигідні ціни на оренду, а усі наші транспортні засоби знаходяться в гарному технічному стані. Вони регулярно оглядаються спеціалістами, проводяться планові заміни комплектуючих та вузлів.

Наша компанія пропонує прокат Volkswagen Львів на вигідних умовах. Клієнт може обрати необхідні характеристики авто, а також один з доступних варіантів оренди: погодинна, подобова, довгострокова.