Skip to content

Оренда Nissan Львів

Nissan X-trail
от $37
Автомат
Бензин
8.2
Nissan Juke
от $33
Автомат
Бензин
6

Приїжджаючи в інше місто, багато людей віддає перевагу пересування на машині. Це зручно та комфортно, а також дозволяє більше всього подивитися. Саме тому оренда авто Nissan Львів цікавить у першу чергу туристів, приїжджаючих у місто на відпочинок та задля відвідування визначних пам’яток.

Оренда автомобілів Ніссан Львів передбачає, що клієнту видається обраний ним транспортний засіб на необхідний термін. Клієнт сам обирає авто із наявних та вирішує, наскільки часу він його бере. Такою послугою переважно користуються українські та іноземні гості міста. Але також авто прокат Ніссан у Львові може цікавити й місцевих мешканців, які, наприклад, хочуть поїхати на відпочинок на природу або в інше місто.

Nissan оренда Львів: 4 правила вибору автомобіля

Перш ніж брати на прокат Ніссан у Львові необхідно правильно обрати транспортний засіб, який буде відповідати усім основним вимогам. Ось чотири головних аспекти, які слід враховувати при виборі машини:

 1. Ціль використання. Оренда автомобіля Nissan Львів може бути потрібна для різних цілей. Ось декілька прикладів:
 • Для подорожі за місто необхідно обрати машину з великим багажником;
 • Якщо існує проблема з паливом, то краще обрати електрокар;
 • Для ділових поїздок краще підійде модель бізнес-класу;
 • При використанні авто для пересування по місту, то краще обрати модель невеликих габаритів, адже у такому разі буде простіше маневрувати та знаходити парко місця.
 1. Характеристики авто. Взяти на прокат Nissan у Львові можна моделей з самими різними характеристиками. У першу чергу слід звернути увагу на габарити авто, рівень витрат палива, привід, коробку передач (механічна або автоматична), тип палива та багато іншого.
 2. Додаткове обладнання. Мова йде про дитяче авто крісло або GPS-навігатор. Наприклад, якщо є необхідність їздити з дитиною, то обов’язково слід взяти Ніссан на прокат Львів з дитячим кріслом.
 3. Ціна. Вартість оренди може відрізнятися, то необхідно обрати ту машину, яка буде відповідати усім вимогам, у тому числі влаштує клієнта ціною.

Чому прокат авто Nissan Львів є популярною послугою?

Ніссан на прокат Львів – це дуже популярна послуга, за якою звертаються сотні людей. Це пов’язано з чисельними перевагами взяти Ніссан на прокат на день:

 • Це набагато зручніше та простіше, ніж їздити на громадському транспорті;
 • Якщо обирати між орендою машини та пересуванням на таксі, то оренда обійдеться значно дешевше;
 • Завжди можна підібрати сучасний та безпечний автомобіль, який відповідає усім вимогам;
 • Мобільність – машина дає змогу швидко пересуватись у будь-який час та навіть між містами;
 • Якщо власне авто в ремонті, то це дуже гарний спосіб розв’язати свою проблему.

Прокат Nissan у Львові: ціна послуги

Авто прокат Ніссан без водія у Львові може сильно відрізнятися ціною. Багато людей вважають, що на вартість впливає лише обрана модель. Але насправді ціна також залежить і від того, на який час клієнт бере в оренду машину. Чим більший цей термін, тим дешевше обійдеться послуга. Тобто оренда авто Ніссан на місяць Львів у перерахунку година/вартість обійдеться значно дешевше, ніж при оренді машини на один день або усього на декілька годин. Слід також враховувати, що при оренді обов’язково оформлюється страховий поліс, який сплачується окремо.

Оренда автомобіля Nissan Львів недорого

Саме для тих людей, яких цікавить оренда авто Ніссан Львів, наша компанія пропонує широкий модельний ряд автомобілів представленої марки. Усі наші машини знаходяться в гарному технічному стані та регулярно проходять ТО. При цьому у нас вигідні ціни та гнучкі умови прокату.