Skip to content

Прокат позашляховика Львів

Toyota Rav4
от $37
Автомат
Бензин
6.8
Nissan X-trail
от $37
Автомат
Бензин
8.2
Toyota Prado 4.0
от $92
Автомат
Бензин
11.7
Renault Duster
от $32
Автомат
Бензин
8.5
Nissan Juke
от $33
Автомат
Бензин
6
BMW X1 X-drive
от $54
Автомат
Бензин
7.3
Mazda CX-5
от $46
Автомат
Бензин
7.1
Mitsubishi Outlander
от $51
Автомат
Бензин
7.8

Барвисте, старовинне місто завжди відвідують із задоволенням гості, щоб поринути у його самобутню атмосферу, відвідати історичні місця та пам’ятки архітектури, цікаво та пізнавально відпочити. Львів у всі пори року приваблює туристів, яких іноді буває так багато, що виникають складнощі із вільним переміщенням. Будь-яка проблема вирішується за допомогою сучасного сервісу – прокат авто позашляховик Львів недорого. Орендувати машину для різних цілей стає все більш популярним. Тим більше що компанія iCar, займаючись прокатом в Україні, пропонує на вибір будь-які марки та класи авто.

Попит мають представницькі, значних розмірів та прохідності машини, такі як джипи оренда без водія Львів. Сучасні кросовери виглядають ефектно з виразним дизайном екстер’єру, великими габаритами. Сучасна оснащеність, повноцінна комплектація, у поєднанні з ходовими та технічними характеристиками дають додаткові переваги, та сприяють бажанню взяття машини в оренду Львів джип.

  • Автомобіль підходить для пересування не тільки міськими вулицями, але й для перетнутої місцевості.
  • Навіть в екстремальних ситуаціях, складних кліматичних умовах, повнопривідний транспортний засіб забезпечить відмінну стійкість та керованість.
  • У машини джип на прокат ціна Львів знаходиться в розумних межах, що не залежить від якості водіння. Позашляховик надає впевненості, забезпечує безпеку їзди.
  • Особливості трансмісії, збільшений дорожній просвіт дозволяють без проблем пересуватися нерівною поверхнею, долати перешкоди у вигляді вибоїн, каміння, пагорбів.
  • Ще одним плюсом використовувати прокат позашляховиків ціна Львів можна назвати комфортне розміщення пасажирів у просторому салоні, та великі розміри багажника, куди легко помістяться навіть громіздкі речі, та габаритне спорядження.

Коли потрібна оренда авто Львів позашляховик?

Послуга прокату допомагає вирішувати багато життєвих ситуацій, коли не обійтися без особистого автомобіля. Не всі можуть придбати транспортний засіб, або машина є, але вона знаходиться у ремонті, а потреба вільного пересування залишається. Для будь-яких цілей підійде оренда позашляховика без водія Львів.

  • Необхідність щоденного, мобільного переміщення містом, що в умовах жвавого трафіку та обмеженого часу зробити важко.
  • Потрібно підкреслити свою респектабельність для успішного ведення бізнесу, зустрічі ділового партнера або потенційного інвестора. Виручить прокат джипу без водія дешево у Львові.
  • Туристична поїздка, відпочинок із сім’єю, тривала подорож областями України пройдуть радісно та приємно з потужним джипом, якому не страшне бездоріжжя.
  • Орендують солідний, статусний транспорт для організації урочистих заходів, весільного кортежу, романтичного побачення та фотосесії, що запам’ятовується.
  • Звертаються до послуги прокату й коли хочуть протестувати позашляховик, перед тим як купити схожу модель.

Оренда машини джип Львів

На сьогодні, це одна із популярних послуг, яка ведеться швидко та просто з компанією iCar. Наші клієнти залишаються задоволені бездоганним сервісом та технічним станом машин. Автомобілі прибувають у призначене замовником місце із чистим кузовом та салоном, заправленим баком. Великий автопарк дозволяє вибрати модель для такої функції, як довготривала оренда джип авто Львів. Терміни можуть бути різні, починаючи від доби, що обумовлюється договором. Клієнтам необхідно подати документи, заповнити форму, що можна зробити одним зі способів, обумовити місце та час прибуття.