Skip to content

Оренда мінівена Львів

Volkswagen Caravelle
от $81
Автомат
Бензин
7.7
Mercedes-Benz Vito
от $71
Автомат
Бензин
5.9

У випадках, коли необхідна оренда мікроавтобуса, Львів має змогу отримати комфортабельне авто в компанії iCar. В автопарку присутні надійні моделі зі стильним дизайном кузова. За своєю зовнішньою привабливістю вони не уступають популярному седану. При цьому мають оптимальну місткість для гуртових поїздок. Машини даного класу – ідеальний варіант, щоб здійснити трансфер людей з вокзалу чи аеропорту. Також їх замовляють для того, щоб розвозити гостей з урочистих заходів, ювілеїв та весіль.

Взяти в оренду Мінівен недорого Львів часто вирішує і для бізнес-поїздок. Будь-яке відрядження стає в рази результативнішим, якщо є можливість швидко пересуватися та приїздити без запізнень на ділові зустрічі в будь-яку точку міста. Багато підприємств потребують комунікації з філіалами в інших регіонах, і орендують транспортні засоби для забезпечення доїзду співробітників.

Мінівен в оренду без водія: Львів полюбляє комфорт

Ми пропонуємо зразки, які дозволяють одночасне перевезення від 5 до 8 осіб (не враховуючи шофера). Крім того, цілком вистачає місця і для вантажу. При цьому пасажири не відчувають дискомфорту: в салоні достатньо простору. Вени, що ми пропонуємо, відрізняються:

  • Компактними габаритами;
  • Зручними сидіннями;
  • Наявністю якісних аудіосистем;
  • Присутністю ременів безпеки коло кожного сидіння.

Плавний хід та маневреність вражають навіть людей з багаторічним досвідом водіння. Всередині завжди чисто, клімат відповідає потребам подорожуючих. Взяти в оренду Мінівен Львів може з додатковими комплектуючими: відеореєстратором, навігатором, відеокамерою в салоні, дитячим автокріслом тощо.

Оренда Мінівена без водія: Львів має змогу обирати

Ми не диктуємо терміни користування – клієнти обирають їх самостійно. Тому можливий і довгостроковий прокат, і орендування на добу. При цьому варто знати, що від тривалості користування залежить вартість. Довготривала послуга – відмінний спосіб організувати подорож на кілька тижнів по Львівській області, щоб оглянути найближчі курорти та побувати в дивовижно красивих місцях.

Добове користування замовляють люди, що бажають придбати власний ТЗ тієї ж марки – 24 годин для тест-драйву цілком достатньо. Мікроавтобус взяти в оренду в Львові на день доречно і для короткої екскурсії чи доїзду до готелю.

Чому орендувати Мінівен без водія Львів вирішує у нас?

Всі зразки, що перебувають в автопарку, доглянуті та демонструють ідеальний стан. Вони постійно проходять технічну діагностику.

На оформлення угоди доводиться витратити не більше години. Ми не вимагаємо великого пакету документів. Щоб скористатися послугами, слід мати:

  • Паспорт;
  • Водійське посвідчення;
  • Код ІНН.

Працюємо не лише з громадянами України – якщо іноземець має водійські права, що відповідають законодавству нашої країни, для співпраці з нами жодних перешкод немає. Мікроавтобус на прокат Львів обирає згідно побажань: є як механіка, так і автоматика.

Хто має право взяти в оренду Мінівен дешево?

Пропонуємо лояльні умови. Наші клієнти – повнолітні особи, які досягли віку 21 рік. Отримати машину мають можливість особи, стаж водіння яких складає 2 роки і більше. При цьому потрібно знати, що користуватися екземплярами преміум-класу можуть тільки люди, яким виповнилося 25 років. Досвід водіння має бути не меншим 5 років.

Якщо вас цікавить оренда, Мінівен на добу без водія ватує значно дешевше, ніж доводиться платити таксистам в туристичному регіоні. Крім того, таксі не завжди можуть вмістити багаж родини чи компанії друзів, і доводиться винаймати кілька перевізників. Тож, звертайтесь – запропонуємо економічне рішення, яке обов’язково стане вдалим.