Skip to content

Прокат авто середнього класу  Львів

Volkswagen Jetta
от $27
Автомат
Бензин
5.4
Hyundai Elantra
от $29
Автомат
Бензин
6.9
Ford Focus
от $26
Автомат
Бензин
6
Toyota Corolla
от $34
Автомат
Бензин
6.2
Volkswagen Golf
от $32
Автомат
Бензин
5
Mazda 3
от $31
Автомат
Бензин
6.2

Оренда автомобіля середнього класу у Львові – послуга, від якої мало хто відмовляється. Потреба в засобі пересування може бути продиктована низкою причин: власний транспорт перебуває в ремонті, або ним тимчасово користується хтось інший. Наші клієнти – це фізичні або юридичні особи віком від 21 року. Серед них – успішні бізнесмени, родини з дітьми, організатори масових заходів. В багатьох випадках орендують ТЗ люди, які зустрічають родичів чи колег на вокзалі або в аеропорті. Послуговуватися таксі в таких ситуаціях не завжди слушно, оскільки за обмежений проміжок часу доведеться заплатити суттєву суму.

Коли цікавить оренда авто, середній клас без водія Львів обирає часто. При доступній вартості всі зразки автопарку мають солідний вигляд. Вони на 100% укомплектовані, а при бажанні можна додатково отримати в розпорядження відеореєстратор, навігатор, роутер та багато іншого. Сімейні пари мають змогу скористатися дитячим автокріслом, щоб забезпечити малюкові комфорт та безпеку.

Оренда машин, Львів: без водія клас стандарт – оптимальний варіант

Зручність – це перше, чим керується людина, обираючи «залізного коня». Ми пропонуємо чисті салони з чудовим кліматом. Крім того, можна розраховувати на такі переваги:

 • легке керування;
 • стильний та представницький зовнішній вигляд;
 • невеликий пробіг;
 • маневреність та компактні габарити;
 • сучасні лінії кузова тощо.

Оренда машини середнього класу недорого у Львові має бути продуманою. На сайті можна детально ознайомитись з моделями, проаналізувати їх плюси і мінуси. Ми гарантуємо, що кожен зі зразків регулярно й послідовно проходить техогляд. Перед тим, як передати транспортний засіб в користування, ретельно його перевіряємо та тестуємо.

Прокат авто середнього класу на тривалий термін: Львів цінує вигідні знижки

Ми націлені на довготривалу співпрацю, тому розцінки значно знижуються для персон, які бажають користуватися нашою пропозицією досить довго. Добова вартість стартує від 26 доларів. Це реально найвигідніші в регіоні умови. Ми розуміємо, що витрати туристів доволі суттєві, тому надаємо транспорт, який не потребує жодних капіталовкладень. З нами співпрацюють з огляду на низку приємних моментів:

 • широкий модельний ряд;
 • відмінний технічний стан всіх екземплярів;
 • практичність та комфортабельність;
 • цілодобова підтримка менеджерів;
 • адекватні поради для правильного вибору.

Прокат авто стандарт класу без водія Львів замовляє у нас і тому, що не вимагаємо багато документів. Щоб укласти угоду, достатньо:

 • паспорта;
 • ідентифікаційного коду;
 • діючого водійського посвідчення.

Нас не цікавлять життєві обставини та статки – озвучувати доведеться мінімум даних. Правила сервісу дуже прості, і вони передбачають взаємну повагу та довіру.

Оренда машин класу стандарт без водія: Львів любить незалежність

Залежати від графіку громадського транспорту не завжди зручно. По-перше, маршрутки та трамваї зупиняються лише у визначених місцях, і гості мають змогу оглядати далеко не всі пам’ятки та споруди. По-друге, на зупинках нерідко доводиться чекати – рух, попри всі старання відповідальних за це осіб, не завжди стабільний. Таким чином, виникає ризик запізнитися на важливу зустріч та нашкодити власній репутації.

Обираючи прокат авто стандарт класу без водія, Львів забезпечує вільне пересування практично без обмежень.

Машини стандарт класу на прокат, Львів: без водія чи з шофером?

Керуючи самостійно, можна не відволікатися на присутність чужої людини, поводитися природно, спілкуватися без «зайвих вух». Але бувають ситуації, коли водіння не є можливим – в такому разі ми забезпечимо кваліфікованого, вихованого професіонала. І навіть за таких обставин платить за прокат машини середнього класу Львів недорого.