Skip to content

Прокат авто преміум класу Київ

Audi A6 Quattro
от $109
Автомат
Бензин
8.2
Discovery Sport
от $86
Автомат
Бензин
8
BMW 230i
от $92
Автомат
Бензин
6.5
BMW 740
от $125
Автомат
Бензин
5.9
Audi Q5
от $53
Автомат
Бензин
7.1
Audi A4
от $72
Автомат
Бензин
6

Останнім часом активно розвивається прокат автомобілів, що особливо стає актуальним для тих, хто приїжджає по роботі чи відпочинку до столиці України. Орендувати можна машини різних класів. Але тільки оренда авто преміум класу Київ забезпечить високий рівень поїздки та максимальний комфорт. Тим, хто скористається послугами, не потрібно буде переживати труднощі пересування багатомільйонним містом, а можна сконцентруватися на своїх справах. Особливо якщо за кермом сидітиме професійний водій, який добре знає столицю та місця паркування. Тоді пересування навіть у годину пік буде досить швидким та скрізь можна встигнути. Також можна взяти Київ преміум авто на прокат без водія, щоби самостійно коригувати свій графік, ні від кого чи чого не залежати. Розкішні люксові машини дозволять насолодитися поїздкою та залишать найприємніші спогади від мандрівки. Елітне преміум авто на прокат Київ має ряд переваг:

 • бездоганний та презентабельний зовнішній вигляд;
 • ідеальна комплектація, щоб надати всі зручності замовнику;
 • формує високий статус клієнта;
 • створює потрібне враження на оточуючих, підтримуючи імідж власника;
 • залишає неперевершені емоції;
 • обіцяє комфортність навіть у тривалих поїздках.

Причини взяти преміум авто в оренду Київ недорого

Послуги можуть бути актуальні у різних ситуаціях. За потреби відвідати столицю, приємно провести час або для необхідності робочої поїздки нерідко беруть саме престижну машину. Великі компанії організовують зустріч комерційного партнера чи важливого клієнта, вдаючись до такої послуги, як оренда машин Київ преміум класу. Це необхідно для демонстрації своєї успішності та високого становища у суспільстві, щоб справити відповідне враження для успішного укладання угоди чи підписання договору. До столиці часто навідуються світові та вітчизняні зірки, яким за статусом належить пересуватися шикарними транспортними засобами.

Агентства укладають договір із компанією, яка надає у прокат преміум авто без водія Київ. На весіллі прийнято, щоб наречений або його представники приїжджали за нареченою на респектабельному, вишуканому автомобілі. Ювілеї або інші важливі заходи також спричиняють скористатися таким сервісом, як оренда преміум авто Київ ціна якого залежить від часу прокату та наявності додаткових послуг. Розкішні автомобілі беруть на кілька годин для проведення фотосесії, що запам’ятовується надовго. Або людина, яка планує купівлю дорогої моделі, вирішить її протестувати, орендувавши такий же самий люксовий варіант.

Оренда автомобіля преміум класу у Києві

На сьогодні, це одна з найбільш популярних послуг, які надає компанія «Ікар-Груп». Усі преміальні машини, що знаходяться в автопарку, мають винятковий технічний стан, а до замовника надходять лише з миття. Ми пропонуємо прокат авто Київ без водія преміум-класу у вигляді міського седана чи позашляховика. Можна замовити модель з досвідченим, професійним водієм, який має чудові знання міста. Орендують моделі в погодинному режимі або подобово для поїздок в інші міста України, що має свої особливості.

 • Додаткове страхування автомобілів.
 • Технічна підтримка, яка цілодобово супроводжуватиме замовника.
 • Внесення застави для фінансових гарантій.
 • Прийнятна прокат авто преміум класу Київ ціна.
 • Можливість бронювання телефоном або через сайт компанії, вибрати необхідну модель.
 • Відсутність ліміту пробігу та будь-яких неполадок у роботі автомобіля.
 • Облік вікових вимог та стажу водіння.

Чудова оснащеність салону для комфортної їзди.