Skip to content

Оренда мінівена Київ

Volkswagen Caravelle
от $81
Автомат
Бензин
7.7
Mercedes-Benz Vito
от $71
Автомат
Бензин
5.9

Взяти в оренду Мінівен недорого Київ вирішує за його комфортабельність та здатність одночасно перевозити 6, 7 а то й 9 людей. Місткий салон з 3 рядами сидінь дозволяє зручне розміщення, а багажне відділення вміщує вантажі, без яких подорожі неможливі. Але, попри показники місткості, «буси» демонструють компактність та маневреність. Керувати ними – одне задоволення. Компанія iCar пропонує скористатися надійними транспортними засобами, щоб максимально спростити пересування по столиці.

Коли потрібна оренда мікроавтобуса, Київ має змогу обрати найкращий варіант з нашого автопарку. Всі авто проходять регулярну діагностику, обслуговуються досвідченими спеціалістами. Забезпечуємо цілодобову підтримку клієнтів. Не вимагаємо великої кількості документів для оформлення послуг – достатньо мати при собі паспорт, ІНН-код та водійське посвідчення.

Взяти в оренду Мінівен: Київ обирає найкраще

Ми працюємо і з громадянами України, і з іноземцями. Не маємо зайвих запитань до користувачів та майже не обмежуємо їх пересування (перелік засторог зазначений в угоді). Наші автомобілі характеризуються:

  • Економічним розходом палива;
  • Відмінним кліматом в салоні;
  • Повною комплектацією;
  • Оптимальною місткістю (один бус може замінити кілька транспортних засобів);
  • Потужною колісною базою;
  • Наявністю ременів безпеки на кожному сидінні.

Додатково укомплектовуємо машини навігаторами, інтернет-роутерами, дитячими автокріслами, відеореєстраторами, камерами в салоні.

Для чого мікроавтобус взяти в оренду в Києві          вирішують найчастіше?

ТЗ даного класу доречні як для сімейних, так і для бізнес-поїздок. Їх часто потребують любителі активного відпочинку – таким чином, виїзд на природу стає цікавою пригодою, а організація доїзду не викликає труднощів. Крім того, Мінівен в оренду без водія Київ бере в таких ситуаціях:

  • Наявність об’ємного багажу, який не поміщається в таксі;
  • Потреба здійснити групову екскурсію з метою ознайомлення з містом;
  • Необхідність зустрічі родичів, знайомих, друзів або колег в аеропорту (на вокзалі);
  • Постала проблема розвезення по домівках учасників та гостей масового заходу.

Орендувати Мінівен без водія Київ також має змогу для забезпечення транспортом співробітників, направлених у відрядження в інший регіон.

Чи можна взяти в оренду Мінівен дешево?

Коли говорити про довгострокове користування, наша пропозиція максимально вигідна. Якщо ви плануєте їздити на автомобілі не менше 30 днів, оплатити доведеться всього 72 – 82 долари на добу. Оренда Мінівен на добу без водія з терміном до 3 днів вартує від 107 до 123 доларів. При цьому депозити також мінімальні – трохи більше 1100 у.о.

Ми несемо відповідальність за безпеку пасажирів – всі моделі автопарку застраховані. Вони зручні в керуванні. Привід може бути як механічним, так і автоматичним. Як Volkswagen Caravelle, так і Mercedes-Benz Vito перебувають в ідеальному стані. Перший має дизельний двигун, другий функціонує на бензині. Витрати пального – мінімальні. Завважимо, що модельний ряд постійно поповнюється.

Мікроавтобус на прокат: Київ довіряє досвіду

Наша команда працює в сфері не перший рік. Ми встигли налагодити сервіс, який дивує користувачів швидкістю оформлення. На підписання угоди та оплату витрачається не більше години. Коли потрібна оренда Мінівена без водія, Київ може розраховувати на порядність і прозорість, а постійні клієнти отримують знижки.

Щоб скористатися будь-якою моделлю автопарку, потрібно надати документи, що посвідчують особу. Вік орендарів – від 21 року. Водійський стаж – не менше 2 років. Машини преміум-класу даються напрокат особам від 25 років та досвідом керування від 5 років.