Skip to content

Прокат авто середнього класу Київ

Volkswagen Jetta
от $27
Автомат
Бензин
5.4
Hyundai Elantra
от $29
Автомат
Бензин
6.9
Ford Focus
от $26
Автомат
Бензин
6
Toyota Corolla
от $34
Автомат
Бензин
6.2
Volkswagen Golf
от $32
Автомат
Бензин
5
Mazda 3
от $31
Автомат
Бензин
6.2

Взяти в оренду авто середнього класу в Києві – нагальна потреба багатьох людей. Хтось має необхідність отримати заміну власному «залізному коню», що перебуває в ремонті, комусь хочеться протестувати транспортний засіб відповідної моделі перед її купівлею. Часто клієнтами iCar стають гості столиці – не завжди є змога гнати транспорт за тисячі кілометрів, щоб відвідати кілька бізнес-заходів або помилуватися столичними краєвидами.

Наша компанія надає послуги з урахуванням потреб користувачів. Можлива оренда авто середнього класу – Київ – довготривала або на добу. Незалежно від терміну, ви завжди отримаєте комфортабельний та надійний засіб пересування. В автопарку – тільки нові зразки, що відповідають запитам сучасних автомобілістів.

Довгострокова оренда машини середнього класу: Київ обирає безпеку

Незважаючи на низьку вартість, екземпляри даної категорії забезпечують просте водіння за різних умов. Ми гарантуємо:

 • відмінний стан кожного зразка;
 • можливість доповнення навігатором, відеореєстратором, дитячим автокріслом;
 • регулярні техогляди засобів пересування;
 • приємний, чистий салон;
 • цілодобову підтримку з метою уникнення неприємностей.

Щоб взяти машину на прокат середнього класу в Києві, вам не доведеться витрачати багато часу: усі розрахунки доступні на сайті, а для погодження й підтвердження умов достатньо від 30 до 60 хвилин.

Довготривала оренда авто середнього класу: Київ цінує можливість вибору

Пропонуємо стильні, зручні в керуванні машини. Клієнти мають змогу вибрати прийнятний тип двигуна: на дизпаливі чи бензині. Серед варіантів присутні:

 • Mazda 3;
 • Volkswagen Golf;
 • Toyota Corolla;
 • Ford Focus;
 • Hyundai Elantra;
 • Volkswagen Jetta.

Коли цікавить оренда автомобіля середнього класу, ціна Київ радує – вона складає усього від 26 $ до 34 $ за добу. Вартість варіюється залежно від тривалості – орендувати на тривалий час значно вигідніше. Крім того, у нас привабливі депозити, якщо порівнювати з альтернативними компаніями.

Оренда машини середнього класу в Києві: кому це вигідно?

Серед користувачів – і кияни, і гості столиці. До нас звертаються підприємці, офіційні представники компаній на перемовинах, туристи. Нерідко послугу замовляють родини для забезпечення сімейного відпочинку або компанії друзів.

Звертаються й організатори масових заходів, яким потрібне підвезення всіх учасників до ресторану, музею чи виставкового центру. Співпрацювати з нами набагато вигідніше й приємніше, ніж винаймати таксі. Адже випадкові водії не завжди тактовні та ввічливі.

Оренда автомобіля стандарт класу в Києві актуальна й для тих, кому необхідно зустріти близьких чи колег в аеропорті чи на вокзалі. Рейси регулярно затримуються, і таксисти за чекання мають свої тарифи. А винайнявши ТЗ, ви не змушені платити за простій.

Як взяти в оренду авто стандарт класу недорого: Київ прагне досконалості сервісу

Ми готові йти назустріч замовникам. Тому в основній мірі заявки формуються онлайн, а особиста присутність потрібна лише для підписання угоди. Транспорт подається в усіх випадках вчасно, місце отримання обирають клієнти.

Прокат машини середнього класу в Києві – вибір ділових людей, які високо оцінюють співвідношення якості, комфорту та економічності. Для оформлення не вимагаємо зайвої документації: достатньо мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та водійське посвідчення.

Стандарт-клас доступний особам з досвідом керування від 2 років. За потреби надамо кваліфікованого шофера – спеціаліст буде виконувати свою роботу в будь-який час доби. Підтримка орендарів – в режимі 24/ 7.