Wi-Fi інтернет

Wi-Fi інтернет

Wi-Fi інтернет в автомобілі - надійний зв'язок, де б ви не знаходилися

У сучасному світі завжди важливо перебувати онлайн. Відвідати відеоконференцію, перевірити e-mail або відповісти в месенджері з робочих питань буває критично важливо. Тому, в компанії iCar Group доступна оренда авто з Wi-Fi роутером. Перебуваючи в будь-якому куточку нашої країни ви завжди зможете повноцінно і комфортно користуватися інтернетом в автомобілі.

Переваги роутера в поїздці

Доступ до мережі в авто можливий завдяки компактному і якісному 4G Wi-Fi роутеру, який може бути легко встановлений в орендний автомобіль за вашим проханням. Суть роутера полягає в прийманні 4G сигналу та перетворення його в Wi-Fi. Чому це зручніше і практичніше підключення 4G безпосередньо до смартфона? Роутер в такому випадку має значні переваги:

  • Для батареї смартфона підключення по Wi-Fi менш енерго- затратно, ніж 4G з'єднання. Внаслідок цього економиться заряд і ресурс акумулятора.

  • Ви можете приєднати до Wi-Fi інтернету будь-який пристрій, що не має вбудованої сім карти: планшет, ноутбук або навігатор.

  • Можливість підключення декількох користувачів до одного надійного і швидкісного з'єднання.

Оренда автомобіля з Wi-Fi роутером відкриває широкі можливості при подорожі або поїздці. Розваги, соц. мережі, перегляд потокового відео або рішення бізнес-завдань - все це доступно в автомобілі на будь-якому вашому пристрої.

На ваше прохання ми можемо заздалегідь укомплектувати автомобіль роутером, щоб ви й ваші пасажири мали повноцінний доступ до інтернету під час подорожі або поїздки.

Яка швидкість інтернету в автомобілі?

Wi-Fi-роутери, що надаються компанією iCar Group можуть досягати відмінної швидкості з'єднання до 150 Мбіт/с. Такий Wi-Fi дозволяє без зависань дивитися відео на YouTube, фільми або завантажувати контент. Стабільність з'єднання також досить висока і дозволяє без будь-яких проблем користуватися інтернетом в дорозі.

Як орендувати автомобіль з Wi-Fi роутером в iCar?

У компанії iCar Group представлений широкий асортимент автомобілів: від економа до преміум класу. На ваше прохання будь-яке авто ми можемо укомплектувати якісним і надійним Wi-Fi роутером. Просто уточніть це менеджеру при підтвердженні замовлення і ми підготуємо для вас комфортний автомобіль.