Навігатор

Навігатор

GPS-навігатор для комфортного пересування та економії часу

У нашій компанії оренда автомобілів для поїздок на великі відстані та в інші міста досить часте явище. У таких подорожах GPS в автомобілі стає не просто приємним доповненням, а скоріше необхідною функцією. Щоб Ви могли легко орієнтуватися в незнайомій місцевості й економити дорогоцінний час, ми пропонуємо послугу комплектації автомобіля високоточними навігаторами GPS. Якісний навігатор швидко прокладе маршрут до точки з урахуванням пробок і дозволить скоротити час поїздки.

Навіщо потрібен GPS в автомобілі?

У декого може виникнути логічне запитання. Навіщо в автомобілі навігатор, якщо для цих цілей можна використовувати будь-який смартфон, завантаживши в нього додаток? За відсутності навігатора, звичайно, можна використовувати й смартфон. Однак, в автомобільного GPS-навігатора є істотні переваги:

  • Спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє швидко прокладати маршрут до потрібної точки, проїжджати через заплутані розв'язки, і з високою точністю визначати поточне місце розташування.

  • Зручність використання. Автомобільні GPS створюються так, щоб з ними було максимально комфортно взаємодіяти.

  • Економія заряду батареї вашого смартфона. Використання окремого навігатора продовжує термін життєвого циклу батареї вашого смартфона, оскільки використання GPS і мобільного інтернету одночасно може швидко витрачати заряд і нагрівати пристрій.

Чому варто використовувати GPS навігатор?

Багато досвідчених водіїв вважають за краще використовувати якісні та надійні GPS навігатори, оскільки вони дуже зручні в поїздках, допомагають орієнтуватися в мало знайомих місцях, попереджають про пробки або небезпечні ділянки дороги. Отже, використання навігатора підвищує і безпеку поїздки при оренді автомобіля.

Крім якісного сервісу, ми надаємо нашим клієнтам навігатори світових виробників, які стануть відмінним помічником в дорозі. Великий, зручний дисплей, офлайн карти, висока точність супутникової навігації дозволить не заблукати навіть в найвіддаленіших куточках нашої країни.

Як замовити автомобіль з навігатором?

Оренда автомобіля з навігатором в компанії iCar Group доступна в Києві, Одесі та Львові. Ви можете вибрати автомобіль будь-якого класу і марки: починаючи від економа і закінчуючи преміум сегментом. На сайті представлений весь автопарк, доступний до замовлення.

Щоб орендувати авто в iCar, досить ознайомитися з асортиментом, і у два кліка забронювати відповідну модель. Для підтвердження замовлення наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Також ви можете звернутися до нас по допомогу у виборі відповідного автомобіля, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або написавши в будь-який зручний месенджер: WhatsApp, Viber або Telegram. Наші фахівці оперативно допоможуть вам підібрати комфортний автомобіль!