Відеореєстратор

Відеореєстратор

Відеореєстратор — ваш захист на дорозі та відмінний спосіб вирішити спірну ситуацію

Відеореєстратор в дорозі дуже корисний аксесуар, який має ряд серйозних переваг. У iCar Group будь-який орендний автомобіль можна укомплектувати якісним реєстратором за розумною вартістю. Записувальний пристрій в автомобілі зробить вашу подорож більш безпечною та спокійною, а також дозволить зберегти в високій якості цікаві місця в дорозі.

Чому варто використовувати відеореєстратор?

Основна функція реєстратора - запис того, що відбувається навколо автомобіля. Сучасні моделі реєстраторів мають вбудований мікрофон і записують аудіо, що також корисно, наприклад, при спілкуванні зі співробітниками поліції. Під час руху на автомобілі по дорогах загального користування завжди є певний ризик зіткнень, дтп або конфліктів з учасниками руху. Але запис відеореєстратора допоможе вам довести свою точку зору, наприклад в суді. Тобто реєстратор надає вам певну безпеку в юридичному сенсі. Тому нашим клієнтам ми рекомендуємо відправлятися в поїздку або подорож з включеним відеореєстратором.

Рекомендації по використанню відеореєстраторів

Є кілька простих правил, яких варто дотримуватися при використанні реєстратора:

  • Розміщувати пристрій слід так, щоб він не обмежував огляд.

  • Перед поїздкою необхідно налаштувати правильний час і дату на реєстраторі, інакше, оскільки запис з некоректною датою може не бути доказом.

  • Реєстратор під час руху повинен працювати завжди, адже спірні ситуації або Дтп можуть трапитися в будь-якому місці.

  • Рекомендується також наявність зовнішнього носія або пристрою, на яке ви зможете скопіювати запис з відеореєстратора.

Дотримання цих правил дуже корисно, оскільки в разі спірних ситуацій запис реєстратора зможе здорово виручити. При оренді авто з відеореєстратором ми повністю підготуємо для вас автомобіль, правильно закріпимо і налаштуємо реєстратор.

Як орендувати авто з відеореєстратором в iCar?

У компанії iCar Group доступна оренда автомобілів в Києві, Одесі та Львові. Досвідчені менеджери кожному допоможуть підібрати автомобіль під певні завдання, смак і бюджет. На сайті ви можете ознайомитися з усім асортиментом і легко забронювати вподобаний автомобіль. Щоб укомплектувати авто реєстратором, просто повідомте про це менеджеру при підтвердженні замовлення.