Особистий водій

Особистий водій

Оренда авто з особистим водієм — комфортні та безтурботні поїздки

Далеко не кожен любить і має можливість самостійно управляти автомобілем. Якщо вам, перебуваючи в мало знайомому місті, необхідно відвідати кілька місць за певний час, оренда авто з водієм буде актуальним і вигідним рішенням. Компанія iCar Group намагається робити досвід клієнтів від оренди тільки позитивним. Тому, якщо вам потрібні спеціальні умови, ми можемо надати вам професійного особистого водія.

Переваги послуги «Особистий водій»

Самостійне водіння, особливо в умовах великого міста, передбачає велику концентрацію, дотримання правил дорожнього руху, прорахунок оптимального маршруту. Замовлення послуги «Особистий водій» дозволяє делегувати ці важливі обов'язки професіоналу, вам залишається лише насолоджуватися поїздкою, розглядати пам'ятки міста або вирішувати бізнес-завдання.

Також до переваг послуги відноситься:

  • Додаткові опції. На ваше прохання ми можемо укомплектувати автомобіль дитячим кріслом, Wi-Fi інтернетом, екшн-камерою Go-Pro.

  • Зручна оплата. Оплатити оренду можливо будь-яким способом: VISA / Mastercard / American Express, безготівковий, готівковий розрахунок.

  • Гнучкі терміни оренди. Прокат авто з особистим водієм можливий мінімум від 2 годин, на добу і більше.

Чому особистий водій краще за таксі?

Якщо вам потрібно відвідати кілька місць за один день, використання таксі не буде оптимальним варіантом з кількох причин:

  • При переміщенні з однієї точки в іншу вам доведеться повторно робити замовлення або оплачувати простій.

  • Вільних машин таксі може не виявитися, тому вам буде необхідно терміново шукати інші варіанти.

  • Автомобіль служби таксі може прибути запізнившись, порушивши ваші плани.

З компанією iCar Group ви можете бути впевненими в тому, що не втратите час. Замовити прокат авто можна на сайті компанії. Наші менеджери можуть надати кваліфіковану допомогу в підборі відповідного під ваші задачі авто. Також перед доставкою клієнту здійснюється підготовка і заправка автомобіля, а підтримка 24/7 завжди допоможе вам при виникненні будь-яких питань.

Коли потрібен прокат авто з особистим водієм?

Дана послуга досить популярна і може знадобитися для таких випадків:

  • Бізнес зустріч, ділова поїздка. Приїхавши на преміальному автомобілі, а також з особистим водієм ви підкреслите свій статус солідної людини та надійного партнера. У нас доступний великий асортимент авто представницького класу.

  • Оренда авто на весілля. Допоможемо прикрасити ваш особливий день, організувати комфортне пересування гостей, родичів.

  • Поїздки по різних місцях для будь-яких інших цілей.

Як замовити послугу «Особистий водій» в iCar?

У компанії iCar Group представлений широкий асортимент автомобілів будь-якого класу. Ознайомитися з асортиментом, а також забронювати вподобаний транспорт можна легко на нашому сайті. Щоб замовити послугу «Особистий водій», просто повідомте нашому менеджеру при уточненні деталей. Послуга доступна починаючи від середнього класу автомобілів.

Щоб отримати додаткову консультацію щодо оренди, можна зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті або написати нам в будь-який зручний месенджер: WhatsApp, Viber, Telegram.