Дитяче крісло

Дитяче крісло

Дитяче крісло - комфорт і безпека дитини в поїздці

При поїздці або сімейній подорожі на авто, обов'язковим моментом є забезпечити безпеку дитини. Компанія iCar Group піклується про своїх навіть найменших клієнтів і надає послуги оренди автомобіля з дитячим кріслом. Ми можемо укомплектувати будь-який автомобіль з нашого автопарку якісним і зручним автокріслом. При бронюванні авто лише уточніть менеджеру даний нюанс.

Що таке Дитяче автокрісло?

Дитяче автокрісло - це пристрій, що утримує дітей в безпечному і комфортному положенні під час поїздки. Крісла для дітей розробляються з великою увагою до дрібниць, ергономіки (зручності), а також виготовляються з якісних і міцних матеріалів. При використанні дитячого автокрісла ви забезпечуєте безпеку своєї дитини, а також уникаєте штрафу, передбаченого законом за перевезення дітей без спеціального автокрісла.

Дитяче крісло знижує ризик травмування під час різких маневрів або Дтп, забезпечує надійний захист і зручність при поїздці. У компанії iCar Group доступна оренда авто з дитячим автокріслом за приємною ціною.

Які дитячі крісла ми можемо надати?

За необхідністю ми можемо доукомплектувати орендний автомобіль надійним дитячим кріслом, як для самих маленьких пасажирів (0+), так і для дітей до 12 років і зростом до 145 см (відповідно до вимог закону України про дитячі крісла).

Для замовлення доступні наступні моделі дитячих автокрісел:

  • Автолюльки для перевезення малюків до 15 місяців. Малюк надійно фіксується пристроєм в положенні напівлежачи, що гарантує його безпеку та комфорт під час поїздки.

  • Автокрісла для дітей від 9 місяців до 4 років. Дозволяють перевозити дітей в положенні сидячи або напівлежачому.

  • Автокрісла для дітей від 3 до 12 років. Встановлюються в напрямку руху авто. Для надійної фіксації дітей використовуються ремені автомобіля, що протягуються через спеціальні напрямні в кріслі.

  • Універсальні дитячі автокрісла від 0 до 12 років.

Як замовити авто з дитячим кріслом в iCar?

У компанії iCar Group доступний широкий вибір автомобілів від економа до представницького сегмента. Будь-який наш автомобіль ми можемо укомплектувати дитячим кріслом на ваше прохання. Замовити авто з автокріслом можна на нашому сайті або зателефонувавши за номером. Ми оперативно підготуємо для вас автомобіль і доставимо за адресою!

Щоб отримати додаткову консультацію, допомогу у виборі авто, ви можете зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті або написати в будь-який зручний месенджер: Viber, WhatsApp, Telegram.